Komplexné riešenia a systémová integrácia

Systémová integrácia - spájanie jednotlivých produktov a služieb, ktorého výsledkom je kompaktný systém spĺňajúci požiadavky zákazníka z pohľadu funkčnosti, spoľahlivosti, bezpečnosti a ceny.

integraciaTECHNISERV, s.r.o., je systémovým integrátorom, poskytujúci zákazníkom komplexné riešenia produktov a služieb v rámci, ale aj mimo svojho portfólia. Sme schopní zabezpečiť systémovú integráciu technicky a časovo náročných investičných projektov, pričom samozrejmosťou je spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti pri realizácií a integrácií jednotlivých technologických častí.
Silnou časťou výkonného reťazca je projektový manažment, za účasti ktorého vieme zákazníkovi ponúknuť komplexitu riešenia, s primárnou orientáciou na dôležité časti portfólia - Komunikácia-Bezpečnosť-Služby.

TECHNISERV, s.r.o., realizoval pre významných zákazníkov silné integračné zákazky, s významnou mierou customizácie produktových funkcionalít, software úprav a následných servisných činností. Spoločnosť získala významné certifikáty a oprávnenia, ktoré zabezpečujú výkon aj mimoriadne náročných a špecifických projektov.

 

Veľmi radi vám poskytneme doplňujúce informácie a odpovieme na otázky, kontaktujte nás prosím.

e-mail: special@techniserv.sk
tel.: +421 2 4920 2846

 

Partneri

Indra Transcon Jotron Helitecnica Boshcung Adbsafegate Obelux Diamond Airfield Leica