Outsourcing

Pri outsourcingu ide o využívanie cudzích zdrojov na dosahovanie vlastných cieľov spoločnosti. Spoločnosť nemusí vynakladať prostriedky na obstaranie majetku, a pritom ho môže plnohodnotne využívať. Takisto nemusí investovať do vzdelávania či udržiavania úrovne špecialistov, no pritom ich má k dispozícii podľa potreby. Ak rastú či klesajú požiadavky na technické, či personálne zdroje, nemusí spoločnosť okamžite hľadať dodatočné zdroje, či riešiť problém, čo s prebytočnými kapacitami. Všetky povinnosti, majetok, s ním spojené Rolex Datejust Replica ekonomické riziká, ľudské zdroje a s nimi súvisiacu agendu, za toto všetko zodpovedá poskytovateľ outsourcingových služieb.

OutsourcingTECHNISERV, s.r.o., poskytuje zákazníkom službu outsourcingu a to v oblastiach týkajúcich sa portfólia produktov, služieb, technických špecialistov a konzultantov.

Dostatočné finančné zdroje umožňujú zákazníkom ponúkať outsourcing aj technologických celkov, ktorých hodnotu možno považovať za veľmi vysokú.

Reálne skúsenosti s danou službou u významných zákazníkov nám umožňujú efektívne nastaviť a definovať outsourcing podmienky a kritéria, čím dokážeme zákazníkom výrazne šetriť finančné zdroje a poskytnúť im kvalitnú a spoľahlivú technologickú službu.

 

Veľmi radi vám poskytneme doplňujúce informácie a odpovieme na otázky, kontaktujte nás prosím.

e-mail: special@techniserv.sk
tel.: +421 2 4920 2846

Partneri

Indra Transcon Jotron Helitecnica Boshcung Adbsafegate Obelux Diamond Airfield Leica